5 مدل اصلی کفش مردانه

5 مدل اصلی کفش مردانه

کفش‌ها نیز مانند لباس‌ها هریک برای موقعیت‌های خاصی طراحی شده‌اند و با لباس‌های متناسب با خود ست می‌شوند. شما نمی‌توانید کفش اسپرت ورزشی را با کت و شلوار بپوشید. اگر از آن دسته از آقایانی هستید که به داشتن چند جفت کفش محدود اکتفا می‌کنید، برای اینکه در هر مراسم و موقعیتی بتوانید کفش مناسب را با لباستان ست کنید، نیاز به 5 مدل کفش خواهید داشت. در این مقاله قصد داریم 5 مدل اصلی کفش مردانه که حتما باید داشته باشیم را برایتان معرفی نماییم.

5 مدل اصلی کفش مردانه

بر خلاف تصور عموم کفش‌های مردانه نیز تنوع بسیاری دارند. برخی از آنها فقط برای فصول گرم و برخی برای فصول سرد طراحی شده‌اند. برخی کفش‌ها هم آنقدر راحت هستند که دلتان نمی‌خواهد از آنها جدا شوید از طرف دیگر مدل‌های رسمی، مجلسی که شیک و زیبا هستند و تیپ شما را تمام و کمال می‌کنند. 5 مدل کفش ضروری آقایان به شرح ذیل است:

صندل مردانه

صندل‌های مردانه یک گزینه بسیار مناسب برای روزهای گرم تابستان است. صندل مردانه را می‌توانید برای رفت و آمدهای کوتاه مانند قدم زدن تا نزدیکی منزل، قدم زدن کوتاه در پارک، در مسیر سفر و… استفاده کنید. صندل با لباس‌های راحتی ست می‌شود. اگر شما یک مغازه دار یا کارمند هستید که ساعت‌های طولانی را پشت میز می‌نشینید، مواقعی که پشت میز کارتان هستید یک جفت کفش صندلی گزینه مناسبی برای راحتی پاهایتان است.

کالج مردانه

کفش کالج یکی از مدل‌های پرکاربرد است. اگر در بیشتر مواقع تیپ اسپرت دارید کفش کالج را با تیپ اسپرت خود ست کنید. اگر یک جفت کالج مشکی داشته باشید، به راحتی با جین‌های آبی و مشکی می‌توانید ست کنید. این مدل همه جا پوش است در واقع هر زمان که تیپ اسپرت داشتید می‌توانید کالج نیز بپوشید.

کالج مردانه

کتانی مردانه

نوبت به معرفی یک کفش پرطرفدار رسید. کتانی یکی از کفش‌هایی است که همه افراد حتما یک جفت از آن را دارند. مهم نیست که شما ورزشکار هستید یا خیر زیرا برای پیاده‌روی‌های تنوعی، تیپ‌های اسپرت، تفریحات آخرهفته، گردش دوستانه و… حتما نیاز به یک جفت کتانی دارید. کتانی با شلوارهای جین و اسلش ست می‌شود.

 کتانی مردانه

کفش رسمی مردانه

همه آقایان حتما نیاز قطعی به یک جفت کفش رسمی مردانه دارند، تا مواقعی که کت و شلوار به تن دارند بتوانند یک ترکیب زیبا در تیپ خود داشته باشند. کفش‌های رسمی نیز انواع مختلفی دارند. کفش‌های رسمی پر زرق و برق برای مراسم‌هایی مانند مهمانی، عروسی و… مناسب هستند. کفش‌های رسمی ساده‌تر برای محل کار، جلسات اداری و… مناسب هستند. اگر قصد دارید  فقط یک جفت کفش رسمی داشته باشید می‌توانید یک مدل ساده و زیبا را انتخاب کنید و با کت و شلوار خود ست کنید.

کفش رسمی مردانه

نیم بوت مردانه

نیم بوت کفشی است که مناسب فصل پاییز و زمستان طراحی شده است، تا از پا در مقابل سرما و باران محافظت کند. آقایانی که برای رفتن به محل کار بخشی از مسیر را پیاده طی می‌کنند، در فصل زمستان نیاز ضروری یه نیم بوت دارند.  آقایانی که  هر فصل کفش مناسب آن شرایط آب و هوایی را می‌پوشند، حتما یک جفت نیم بوت را باید خریداری کنند.

نیم بوت مردانه

پنح مدل بالا کفش‌هایی هستند که همه آقایان باید آنها را داشته باشند، تا بتوانند در هر مکان و موقعیتی با ظاهری مناسب و آراسته حاضر شوند. اگر از دسته افراد اهل تنوع و خوش تیپی هستید، قطعا مدل‌های بیشتری کفش خواهید داشت. پاهایتان قلب دوم شما هستند آنها را فراموش نکنید و برای سلامتشان هزینه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *