خرید اینترنتی کفش با توجه به سایز بزرگ و کوچک

خرید اینترنتی کفش با توجه به سایز بزرگ و کوچک

این روزها دیگر مردم مانند گذشته برای خرید مایحتاج خود به بازار نمی‌روند. وقت برای مردم ارزش بیشتری پیدا کرده است و ترجیح می‌دهند به جای آنکه وقت خود را در خیابان‌های شلوغ بازارها و مجتمع‌های تجاری بگذرانند در خانه بنیشینند و به صورت اینترنتی خرید کنند. راستش را بخواهید اگر یک حساب سرانگشتی هم بکنیم خرید اینترنتی از هرلحاظ به صرفه‌تر است.

سوال اینجاست که برای خرید برخی لوازم مانند کفش، لباس بچه‌گانه و… که بحث سایز و اندازه مطرح است و برندهای متفاوت در سایزها کمی تفاوت دارند چه کاری انجام دهیم؟

خوشبختانه باید گفت که جای نگرانی نسیت و شما با فراگیری نحوه اندازه‌گیری می‌توانید به راحتی خرید خود را انجام دهید. دراین مقاله قصد داریم توضیح دهیم که چگونه خرید اینترنتی کفش با توجه به سایز بزرگ و کوچک را انجام دهیم؟ با ما همراه باشید.

خرید اینترنتی کفش با توجه به سایز بزرگ وکوچک

سایز پای بزرگ یا سایز پای کوچک یکی از مشکلاتی است که افراد برای خرید کفش دارند. این افراد معمولا در هنگام خرید قبل از آنکه به فکر انتخاب طرح باشند از فروشنده در رابطه با موجودی سایز پای خود سوال می‌کنند، و بسیاری از مواقع با شنیدن پاسخ منفی از خرید و مشاهده جزئیات کفش منصرف می‌شوند.

خرید اینترنتی کفش با توجه به سایز بزرگ و کوچک

کفش‌های مختلف دربرندهای متفاوت ممکن است در سایزبندی کمی باهم متفاوت باشند و علت این تفاوت در نوع قالب آنهاست. همه برندها دارای یک جدول سایز و اندازه بر حسب سانتی متر هستند که می‌تواند کمک بسیار بزرگی در انتخاب صحیح سایز برای همه افراد باشد.

معمولا فروشنده‌ها در فروشگاه‌ها جدول سایزبندی را ندارند پس بهترین گزینه برای افرادی که مشکل سایز بزرگ یا سایز کوچک پا را دارند خرید اینترنتی است. در خرید اینترنتی با توجه به جدول راهنما و اندازه پا سایز مناسب را انتخاب می‌کنید.

روش اندازه گیری سایز پا برای خرید اینترنتی کفش

در یک بررسی که بین افراد مختلف صورت گرفته است، مشخص شد بسیاری از افراد سایز پای خود را به درستی نمی‌دانند و معمولا کفش‌هایی بزرگتر یا کوچکتر از پای خود را خریداری می‌کنند.

بسیاری از مشکلات در ناحیه پاها، گردن و ستون فقرات ناشی از انتخاب اشتباه سایز کفش است. روش اندازه گیری زیر به شما کمک می‌کند سایز پای خود را به درستی تشخیص دهید و کفش مناسب را انتخاب نمایید.

خرید اینترنتی کفش با توجه به سایز بزرگ

بهترین روش برای اندازه گیری پا استفاده از روش خط کش و اندازه‌گیری برحسب سانتی متر است. در این روش یک برگه کاغذ سفید بزرگتر ازپای خود روی سطح زمین قرار دهید.

سطح زمین باید صاف و بدون شیب باشد. دقیقا مماس با بلندترین انگشت پای خود یک خط افقی رسم کنید و در قسمت پاشنه نیز مماس با پاشنه یک خط افقی رسم کنید. فاصله بین دوخط را اندازه‌گیری کنید. در جدول راهنمای انتخاب سایز در ستون اندازه برحسب سانتی متر سایز پای خود را بدست آورید.

خرید اینترنتی کفش با توجه به سایز کوچک

نکات مهم در اندازه گیری سایز پا

  • به منظور تشخیص درست سایز پا، عصرها اندازه‌گیری را انجام دهید، زیرا در هنگام صبح پاها کمی متورم است.
  • اگر سن شما بیشتر از 20 سال است دیگر سایز پای شما تغییر نخواهد کرد مگر آنکه افزایش یا کاهش شدید وزن داشته باشید.
  • اگر اندازه یکی از پاهایتان با دیگری فرق دارد بهتر است هر دو پا را به روش فوق اندازه‌گیری کنید و میانگین آنها را حساب کرده و با جدول راهنمای سایز تطابق دهید.
  • معمولا کفش‌های اسپرت یک سایز بزرگتر از کفش‌های کلاسیک هستند. به طور مثال اگر کفش کلاسیک شما سایز 38 است، کفش اسپرت احتمالا سایز 39 خواهد بود.
  • در هنگام رسم خط مماس دقت نماید خط را کاملا صاف رسم نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *